Je lepší Vital Invest, Moje Jistota, Elán nebo Mutumutu?

Jedna pojišťovna, dvě entity a čtyři produkty. Asi tak by ve zkratce šla popsat produktová nabídka Komerční pojišťovny. Jak se liší, který z nich je nejlepší a který přežije do budoucnosti? Máme pro vás dopovědi a prognózy.

Produkt 1: Vital Invest

Produkt je nabízen na pobočkách Komerční banky a byl vytvořen pro daňové odpočty. Jeho konstrukce je zcela specifická. Místo volby pojistné částky pro případ smrti, má pojištěný možnost si vybrat ze 4 variant, které se liší poměrem pojistného použitého na krytí rizika smrti: Investiční (vše je investováno), Základní (2,5 % na smrt), Klasická (7,5 % na smrt a Ochranná (22,5 % na smrt). Pojistná ochrana lze rozšířit o úrazové krytí ve formě balíčku zahrnujícího smrt, trvalé následky a tělesné poškození. Lze volit 1, 3, 5 a 10násobek základních pojistných částek.

Z uvedených informací je zřejmé, že pojištění má smysl právě jen pro daňové odpočty ve variantě investiční a bez úrazového pojištění. Výhodou jsou nízké poplatky a pojistnou ochranu pak lze řešit samostatným rizikovým pojištěním. Produkt není zatížen žádným počátečním a měsíčním poplatkem, ale pouze průběžným poplatkem dle výše pojistného. Aktuálně díky veřejnému příslibu se jeho hodnota pohybuje mezi 1 % a 2 %. Z pohledu nákladovosti se tak jedná o jeden z nejlepších produktů pro daňové odpočty na trhu.

TENTO ČLÁNEK JE DOSTUPNÝ POUZE PRO PŘIHLÁŠENÉ UŽIVATELE.

 

Komentáře
  1. veronikia napsal:

    Jmenuji se veronikia. Po 12 letech manželství jsme se s manželem hádali, až mě nakonec opustil a přestěhoval se do Kalifornie za jinou ženou. Cítila jsem, že můj život skončil a moje děti si myslely, že svého otce už nikdy neuvidí. Snažila jsem se být silná jen pro děti, ale nedokázala jsem ovládat bolesti, které trápí mé srdce, mé srdce bylo plné smutku a bolesti, protože jsem byla do svého manžela opravdu zamilovaná. Každý den a každou noc na něj myslím a vždy chci, aby se ke mně vrátil, byl jsem opravdu naštvaný a potřeboval jsem pomoc, a tak jsem hledal pomoc online a narazil na webovou stránku, která naznačovala, že DR SUNNY by mohl pomoci rychle najít můj např. Tak jsem měl pocit, že to musím zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, udělal jsem to a pak pro mě udělal kouzlo Lásky. O 48 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl, že mu tolik chybím a děti, tak úžasné!! Takto se následujícího dne vrátil s velkou láskou a radostí a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně a dětem. Od toho dne bylo naše manželství pevnější než předtím, to vše díky DR SUNNY. je tak mocný a rozhodl jsem se podělit se o svůj příběh na internetu, že DR SUNNY skutečný a mocný kouzelník, že se budu vždy modlit, abych dlouho žil, abych pomohl svým dětem v dobách nouze, pokud jste tady a potřebujete najít svého bývalého nebo váš manžel se přestěhoval k jiné ženě, už neplačte, kontaktujte tohoto mocného sesilatele hned. Zde je jeho kontakt na volání / WhatsApp: +2348082943805 E-mail: drsunnydsolution1@gmail.com

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.