Chcete se podílet na rozvoji insurtech v ČR? Jsou volné pozice

Dva startupy v pojišťovnictví, které mění zavedené pořádky na trhu, hledají nové kolegy. Máte zájem?

Aktuálně evidujeme 4 volné pracovní pozice:

  • Obchodník životního pojištění po telefonu

Tato pozice je vhodná pro člověka, který se nebojí prodávat po telefonu a dokáže lidi nadchnout pro životní pojištění. Volání probíhá na zájemce o pojištění, kteří na sebe zanechali kontakt. Tedy žádné studené kontakty.

Ideální kandidát by měl mít rád lidi a rád s nimi komunikovat. Znalost životního pojištění a oborové zkoušky ČNB jsou výhodnou, nikoliv však nutnou podmínkou. V případě zájmu může vybraný kandidát stavět a řídit obchodní tým v jeho začátcích (v týmu jsou již dva kolegové). Kancelář je v Praze, nicméně částečná práce z domova je možná.

Pozice je vhodná například pro finančního či pojišťovacího poradce, který hledá změnu a kterého nebaví volat na studené kontakty. Poradenské řemeslo však umí a dokáže uzavírat obchody.

  • Specialista péče o zákazníky (životní pojištění)

Tato pozice je vhodná pro člověka, který by rád pečoval o stávající klienty, konkrétně po mailu, chatu, SMS a telefonu. Náplní práce je řešení všech věcí, které souvisí se smlouvami životního pojištění klientů.

Orientace v životním pojištění je výhodou, nikoliv podmínkou. Očekává se smysl pro humor a ochota čelit problémům čelem. Kancelář je v Praze, nicméně částečná práce z domova je možná.

  • Specialista péče o zákazníky (neživotní pojištění)

Tato pozice je vhodná pro člověka, který by rád pečoval o stávající klienty, konkrétně po mailu, chatu a telefonu. S klienty budete řešit vše kolem jejich smluv neživotního pojištění (zejména pojištění auta). Zájemcům o nové pojištění pomůže s uzavřením nové smlouvy a těm, co měli škodu, informuje o dalším postupu.

Pro tuto pozici zájemce nepotřebuje praxi v pojišťovnictví, důležitější je chuť se učit nové věci. Práce je na hlavní nebo částečný pracovní poměr v kancelářích v Praze na metru C, v případě potřeby možnost home-office. Pozice je vhodná i pro absolventy a rodiče na mateřské/rodičovské dovolené.

  • Business/IT analytik

Tato pozice je vhodná pro člověka, který má logické myšlení a velkou ochotu učit se nové věc. Na této pozici budete analyzovat data ze všech stran. Čeká vás také analýzy procesů a navrhování těch nejlepších, které šetří čas klientům pojišťovny.

Práce je na hlavní pracovní poměr v kancelářích v Praze na metru C, v případě potřeby možnost home-office. Zkušenosti v dané oblasti jsou výhodou (znalost pojišťovnictví není nezbytná), ale vítáni jsou i absolventi (ideálně matematického zaměření).

V případě, že chcete vědět více informací o těchto pozicích, napište prosím na info@akademiepojisteni.cz.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.